Emi Martinez

Rozmowy na temat obecnych piłkarzy, trenerów Arsenalu. Forum im. Kapczana
Slipknot
Zasłużeni

Re: Emi Martinez

Postprzez Slipknot » 15 wrz 2020, o 22:17

"Cieszę się, że opuściłem Arsenal w najlepszy możliwy sposób, czyli przez frontowe drzwi, przy jednoczesnym wsparciu kibiców, którzy w ostatnim czasie obdarzyli mnie niesamowitą miłością. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim za czas spędzony w tym klubie." - Emiliano Martínez

11 lat w klubie
38 rozegranych meczów
16 czystych kont
4 trofea

28-latek dołączył do Aston Villi za 20 milionów funtów i tym samym został najdroższym argentyńskim bramkarzem w historii. Czekamy tylko na potwierdzenie ze strony klubów.

DZIĘKI ZA WSZYSTKO, EMI!

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 15 wrz 2020, o 23:43

<spoko> <spoko>
Powodzenia

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 16 wrz 2020, o 07:17

Z jednej strony szkoda, bo tracimy solidnego bramkarza, ale z drugiej - jeszcze 6 miesięcy temu nikt o nim nie myślał jak o solidnym bramkarzu, mimo 11 lat w klubie. Fajnie, że wygrał te 2 trofea i odchodzi bez złych emocji :)
Dzięki i powodzenia <spoko>
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

deadmau5
Zasłużeni

Postprzez deadmau5 » 16 wrz 2020, o 09:17

Mnie jara te 20 baniek <jupi>

Riczi
Weterani

Postprzez Riczi » 16 wrz 2020, o 09:31

deadmau5 napisał(a):Mnie jara te 20 baniek

Materializm przesłania Ci oczy :cisza:

https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

Slipknot
Zasłużeni

Postprzez Slipknot » 16 wrz 2020, o 09:47

deadmau5 napisał(a):Mnie jara te 20 baniek <jupi>

+1

Jak dla mnie to jest sytuacja win - win
1 - Kilka miesięcy temu nie dostalibyśmy za niego nawet 5 baniek. Rozumiem cały hura optymizm ale Emi zagrał dla nas 9 (SŁOWNIE DZIEWIĘĆ) spotkań w lidze na wysokim poziomie i zrobiliśmy z niego najdroższego argentyńskiego bramkarza w historii <lol> a takie rzeczy w tym klubie zdarzają się bardzo rzadko.
2 - Dla Martineza to moment w którym może jeszcze zrobić ciekawą karierę. Jeżeli zostałby u nas i przegrałby rywalizację z Leno (a dla mnie jednak Leno > Martinez) to w przyszłym sezonie miałby już o wiele trudniej znalezć klub, który zapłaci mu niezłą tygodniówkę i pozwoli bronić jako nr 1 na poziomie PL.
3 - Jeżeli wszędzie trąbi się, że zbieramy kasę na Parteya czy Ała to 20 baniek za rezerwowego bramkarza brzmi jak los na loterii.
4 - Pozostanie Martineza w Arsenalu wygenerowałby pewien kłopot. Nie chce mi się sprawdzać dokładnych danych, ale podejrzewam, że tygodniówka Leno wynosi więcej niż Martineza. Gdyby Arteta zdecydował się postawić na Emiego to na ławce rezerwowych ląduje nam bramkarz z wyższą tygodniówką, który raczej nie zgodzi się zostać nr. 2. Także w tej sytuacji musielibyśmy szukać dla niego wypożyczenia albo kupca.
Podsumowując: My za rezerwowego bramkarza, który w toku sezonu i tak pewnie przegrałby rywalizację z Leno inkasujemy 20 milionów, których potrzebujemy jak Robben przeszczepu włosów, a Martinez zyskuje pewnie lepszą tygodniówkę, gwarancję występów w pierwszym składzie, duże prawdopodobieństwo zostania bramkarzem nr 1 reprezentacji Argentyny i przy okazji miano najdroższego Argentyńskiego bramkarza w historii.
Tak jak mówiłem wydaje mi się, że tutaj wygrywają obie strony <piwo>

Jake
Zasłużeni

Postprzez Jake » 16 wrz 2020, o 09:51

Szkoda tylko, że idzie do takiego gówna jak Villa. Druga najgorsza defensywa w lidze i widmo nieuniknionego spadku...

A sam Emi - profesjonalista. Przy lepszych wiatrach, gdybyśmy nie potrzebowali pieniędzy na transfery, to mógłby rywalizować z Leno.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 16 wrz 2020, o 10:10

Yep, Villa jest jednym z głównych faworytów do spadku, więc Emi może nie nacieszyć się długo grą w PL. No ale cóż, jego wybór.

Slipknot
Zasłużeni

Postprzez Slipknot » 16 wrz 2020, o 10:36

Jake napisał(a):Szkoda tylko, że idzie do takiego gówna jak Villa. Druga najgorsza defensywa w lidze i widmo nieuniknionego spadku...

A sam Emi - profesjonalista. Przy lepszych wiatrach, gdybyśmy nie potrzebowali pieniędzy na transfery, to mógłby rywalizować z Leno.

Benson napisał(a):Yep, Villa jest jednym z głównych faworytów do spadku, więc Emi może nie nacieszyć się długo grą w PL. No ale cóż, jego wybór.

No to może pójdzie drogą Fabiana? W Swansea też była gówno defensywa i w końcu spadli, ale dzięki takim patałachom w obronie Fabian mógł wykręcać kosmiczne staty i broni sobie teraz w gównianym WHU. Moim zdaniem dla niego czym gorszy def tym lepiej <lol> Myślicie dzięki komu w tych kilku spotkaniach wyrobił sobie taką markę? <lol> Luiz i spółka dawali mu gwarancję kilkunastu interwencji w trakcie meczu <spoko>

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 16 wrz 2020, o 12:39

Oficjalnie:

Obrazek

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 16 wrz 2020, o 18:14

Fantastyczny deal, jestem mega szczęśliwy z tego rozstrzygnięcia. Emi ma zadatki na naprawdę dobrego bramkarza i myślę, że dla AV będzie świetną jedynką, ale nie wiemy tak naprawdę na co go stać w dłuższej perspektywie.

Dostajemy za rezerwowego GK kupę siana, gdzie będziemy mogli za ten hajs kupić kogoś, kto jest nam potrzebny na tu i teraz i wydaje mi się, że to jakiś nasz top 3 zrobionych deali, tuż obok Iwobiego. W zamian za to Emi, który rok temu #nikogo, ma szansę wypłynąć na głębsze wody. Na dodatek ślicznie się pożegnał. Powodzenia <piwo>

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i taktyka