Telefony

Jak sama nazwa wskazuje do dyskusji na temat szeroko pojętej elektroniki - komputery, elektroniczne zabawki. Forum im. Moffa
moff
Zasłużeni

Re: Telefony

Postprzez moff » 14 wrz 2020, o 11:41

miniroch napisał(a):
moff napisał(a):@mini Miui to ulepszony IOS z dobrodziejstwami androida, a nie stylizowane na IOS środowisko

W jaki sposób ulepszony?

Oczywiście, że jest stylizowane na iOS, przecież to nie mogłoby być bardziej oczywiste.
https://tecnobitt.com/xiaomi-os-remarka ... apple-ios/
https://twitter.com/techdroider/status/ ... 64/photo/1

A pod spodem to stary, dobry Android, nie wiem w którym momencie możemy mówić o ulepszeniach względem iOS, ale to nakładka jak każda inna.

Stylizowanie na IOS to spore uproszczenie ;) moim zdaniem jest lepszym środowiskiem od iosa. Mam iPhone mam Xiaomi - wygodniej korzysta się z Xiaomi. Stary dobry android który wygląda i ma płynność iosa. Ja wiem, że Twoje zdanie musi być na wierzchu. Moje subiektywne zdanie jest takie, że miui jest lepsze od ios jako użytkownik obydwu systemów.
Statystyka jest jak spódniczka mini...
Pokazuje wiele ale zakrywa najważniejsze.

miniroch
Zasłużeni

Re: Telefony

Postprzez miniroch » 14 wrz 2020, o 14:21

Ale ja nigdzie ich nie porownalem pod katem funkcjonalnosci, w przeciwienstwie do ciebie. Sam przyznajesz, ze ma wyglad iOSa, wiec nie wiem w ktorym momencie moglbym naduzyc stwierdzenia ze stylizacja, ktora jest oczywista i wspominana przez ludzi z branzy.

Ja nawet iOSa nie lubie, wiec nie wiem czemu mialbym sie zaglebiac w ten temat co jest lepsze. MIUI pod katem braku szuflady z apkami tez nie jest moim ulubionym rozwiazaniem. A jesli chodzi o predkosc dzialania, to tak jak wspominalem, to nie jest predkosc samego MIUI, tylko braku zapchania tej nakladki - sama szybkosc dzialania to zasluga optymalizacji czystego Androida, co latwo sprawdzic kupujac jakikolwiek telefon Android One.

Poprzednia strona

Powrót do Elektronika / gry komputerowe